Bratex - hurtownia fotograficzna

Aktualne promocje w Bratex

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. akcesoria foto, nośniki pamięci, baterie...

Przejdź do sklepu...

Aktualności

Zapraszamy do korzystania z ofert i promocji na stronach naszego sklepu internetowego

najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów

Informacje o nas
Kilka informacji o naszej firmie

Zarówno fotografowie amatorzy, jak i profesjonaliści potrzebują sklepu fotograficznego, w którym szybko i wygodnie zaopatrzą się w niezbędne narzędzia pracy. Nasza hurtownia fotograficzna odpowiada na ich potrzeby oferując akcesoria fotograficzne i sprzęt oraz materiały niezbędne w działalności każdego fotografa.

W internetowej hurtowni fotograficznej Bratex zamówienia realizowane są błyskawicznie. Korzystamy z usług najlepszych firm kurierskich. Ceny w hurtowni fotograficznej i sklepie Bratex są zawsze aktualne i niezwykle atrakcyjne. Nasza hurtownia fotograficzna posiada także magazyn, w którym mieści się całość asortymentu.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest jakość produktów przeznaczonych dla fotografów. Dlatego w hurtowni fotograficznej Bratex znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości i sprawdzonego pochodzenia. Znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych odbiorców i to na ich podstawie tworzymy wyjątkową ofertę.

Między innymi w naszym asortymencie znajdą Państwo

Numer konta
Wszelkie płatności za zakupione towary należy kierować na nasze konto firmowe:

45 1940 1076 5233 0029 0000 0000

Dostępność towaru

duża dostępność towaru

Szybka wysyłka

błyskawiczna wysyłka

Towar w magazynie

towar dostępny od ręki

P.H.U Bratex Beata Król

Prowadzimy sklep fotograficzny już od 1998 roku. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie pozwalające zapewnić klientom naszego sklepu fotograficznego wysoki poziom usług. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

  • Pawlikowice 18
  • 99-340 Krośniewice
  • woj. łódzkie
  • NIP 775-203-14-61
  • Regon 610996384

Cenimy sobie stałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Nasz sklep fotograficzny wyróżnia się na rynku między innymi posiadaniem własnego magazynu. Cały asortyment hurtowni fotograficznej jest dostępny od razu, ponieważ handlujemy towarem, a nie ofertami handlowymi.

Poniżej znajdują się numery do naszej firmy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani czy produkt jest dostępny.

  • +48 602 558 333
  • +48 696 430 343

Sklep Bratex działa na terenie całej Polski. Bezpośrednio do naszych klientów (handlowcy odwiedzają systematycznie swoich odbiorców) dojeżdżamy na terenie Wielkopolski oraz całej zachodniej części kraju. Pozostałe zamówienia nasz sklep fotograficzny realizuje za pomocą przesyłek kurierskich.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu z opiniami opineo.pl, komentarzami na allegro.pl, ceneo.pl oraz odwiedzenia naszego sklepu internetowego.